Новини / Логістика     25 березня 2019 08:27

Знизилися тарифи УЗ на перевезення агровантажів у порт Херсон

Відповідно до правил перевезень було змінено тарифи Укрзалізниці на транспортування вантажів у морський порт Херсон. Завдяки цьому вартість доставки зерновоза зі шротом зменшилася на 1300 грн.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Відзначено, що рішення прийнято за підтримки Мінінфраструктури України та в тісній співпраці з Регіональною філією «Одеська залізниця» і Дирекцією з організації взаємодії портів і припортових станцій АТ «Українська залізниця».

Читайте: Агрохолдинги готові вкладати по 57$ млн у розвиток елеваторів

Також переглянуто плани формування вантажних поїздів і тарифні відстані перевезення шроту зі станцій Запоріжжя-Ліве, Передавальний до Херсонської філії АМПУ, без заїзду на станцію Миколаїв. Очікується, що введені зміни забезпечать порту Херсон стабільну роботу і рівні конкурентні умови з Миколаївським морським портом.

Як повідомляв Landlord, щоб наростити вантажопотік до морських портів Бердянська, Маріуполя та Херсона і забезпечити їх безперебійну роботу, розроблено алгоритм надання додаткової знижки на формування залізничних тарифів для окремих видів вантажів у ці порти і з них.

Читайте також