Новини / Фінанси     22 листопада 2018 15:19

Злиття Bayer та Monsanto: що готують аграріям


Компанії Bayer та Monsanto, що виготовляють засоби захисту рослин, працюють над впровадженням інновацій. В планах – не лише забезпечувати виробників сільгосппродукції пестицидами, а й цілими технологіями. Нововведення мають з’явитися і в Україні.

Про це журналу LANDLORD на семінарі «Засоби захисту рослин – від лабораторії до ринку»  повідомила Іванна Бондарчук, керівник відділу розвитку інновацій Bayer.

Зараз компанії знаходяться на етапі злиття та розробляють нову стратегію, хоча загальна стратегія змінюватися не буде, запевняє представниця Bayer. Компанії планують забезпечити стабільний розвиток сільськогосподарського виробника. Аграріям обіцяють не лише засоби захисту рослин, а й цілі технології.

–  Ми будемо це робити шляхом інтегрованих рішень та інновацій. Для цього, по суті, й була призвана компанія Monsanto, – зазначає Іванна Бондарчук.

Керівник відділу розвитку інновацій Bayer запевняє, що нові винаходи дійдуть і до українського ринку, але не так швидко, як хотілося б.

Читайте: Як вплине угода BASF та Bayer на роботу українських аграріїв

Довідково:

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров’я та сільського господарства. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд. євро.

Monsanto Company – багатогалузева транснаціональна компанія. Основна продукція сільськогосподарського призначення – генетично модифіковане насіння кукурудзи, сої.

Як повідомляв LANDLORD, щоб вивести на ринок новий засіб захисту рослин, компанії витрачають 10–12 років, вкладають понад $ 250 млн, перевіряють близько 100 тис. речовин та проводять більше 10 тис. випробувань.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також