Новини    20 листопада 2017 14:47

Журналісти обрали найкращій трактор в номінації «Машина року 2018»


На міжнародній виставці Agritechnica 2017 в Ганновері переможцем в номінації «Машина 2018 року» серед тракторів середнього класу став трактор T6.175 Dynamic CommandTM компанії New Holland.

Журі у складі журналістів провідних європейських сільськогосподарських видань визнало універсальні машини стануть справжньою знахідкою для господарств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, а також для підрядних компаній та господарств, що спеціалізуються на заготівлі сіна та кормів.

Унікальність нових тракторів T6.145, T6.155, T6.165 і T6.175 полягає в тому, що з представлених у цьому сегменті машин лише вони оснащені новою 8-ступінчастою трансмісією типу Semi-Powershift.

“Ця нагорода – кращий доказ визнання багаторічного лідерства компанії у сегменті техніки для господарств змішаного типу та молочних ферм. Вона є заслуженим визнанням важкої праці та відданості своїй справі всіх тих людей, що були залучені до робіт над вдосконаленням трактора T6.175 Dynamic Command: від наших конструкторських відділів до всіх працівників заводу в м. Базілдон, які займались розробкою машин у відповідності до вимог наших клієнтів” – зазначив Карло Ламбро, бренд-президент компанії New Holland Agriculture.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...