Новини / Трейдинг     04 січня 2019 15:07

Зерновоз від Укрзалізниці за 8 000 на добу виявився помилкою. Результати аукціону на ProZorro скасовані

У компанії, яка виставила в аукціоні ціну за один зерновоз у 8 262 грн, заявляють, що сталася технічна помилка. Такі кошти вони неспроможні оплатити. Аукціон з продажу прав оренди на зерновози перенесено.

Про це повідомляє Українська зернова асоціація.

За словами директора компанії-переможниці ТОВ “Алмейда Груп” Максима Волченка, коли подавалися заявки на участь в електронних аукціонах, сталася похибка. Робітник товариства помилково виставив розраховану суму закритої цінової пропозиції в усіх семи лотах. Однак про це дізналися лише тоді, коли термін подання пропозицій закінчився. Змінити цифри вже було неможливо. Волченко говорить, що ціна нереально висока, їхня компанія не зможе заплатити такі гроші. Товариство надало пояснення ситуації, що склалася.

Читайте: Перші аукціони землі на ProZorro: ціни на оренду зросли на 154%

На сайті РroZorro.Продажі результатів хибних торгів вже немає. Є дані про те, що 10.01 відбудеться аукціон з продажу прав на оренду зерновозів. Пропозиції приймаються до 9 січня. Стартова ціна за зерновоз -1055 грн. Також був аукціон 3 січня.

Як повідомляв LANDLORD, торги за право на оренду зерновозів відбувалися 27 грудня. Найвищу ціну за один зерновоз виставило ТОВ “Алмейда Груп” – 8262 грн.

Фото: Getty Images

Читайте також