Про це повідомляє НВ Бізнес.
З цього приводу прес-служба НБУ зазначає: «Монета присвячена цінності і значенню землі-годувальниці, яка за всіх часів залишається джерелом життя і матеріальних благ».
На аверсі монети на тлі рослинного орнаменту зображено малий Державний Герб України, праворуч від нього – рік карбування монети (2019) і стилізована композиція – фігура сіяча, який тримає кошик із золотим зерном (локальна позолота), ліворуч від сіяча вертикальні смуги, що символізують золоте зерно (локальна позолота), рілля і вертикальні написи: на золотому тлі – Україна, на дзеркальному – Десять гривень.
Читайте: УПОА запустила нові сервіси з просування експорту
На реверсі монети розміщено стилізовану композицію з висоти пташиного польоту: на тлі стилізованого рослинного орнаменту зображено орача, який править парою волів, запряжених у плуг. Зліва на дзеркальному тлі вертикальний напис: Земля / Годувальниця.
Landlord раніше повідомляв про те, як аграрії врятували гривню: рекордний експорт зернових наприкінці 2018 року допоміг втримати курс гривні за рахунок отриманої валютної виручки.
Фото: НБУ
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!