Новини / Політика     17 травня 2019 09:37

Зелений туризм і агронауку Україна розвиватиме у партнерстві з Латвією

Уже другий день поспіль у Ризі відбувається обговорення питань двостороннього співробітництва між Україною і Латвією в агросекторі. Серед пріоритетних напрямів партнерства Міжурядова українсько-латвійська комісія розглядає розвиток села, зеленого туризму, науково-дослідне співробітництво.

Про це повідомляє на прес-служба Мінагрополітики.

16–17 травня 2019 р. у Латвії проходить 7-ме спільне засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва. Українську делегацію очолює заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Читайте: У Київській області продається лохинова плантація 30 га за $8 млн

Реалізація Програми двостороннього співробітництва Україна–Латвія в галузі АПК на 2017–2019 рр. зумовила збільшення показника вартості загального товарообігу агропродукції у 2018 р. на 13% (до $102 млн).

До першочергових напрямів партнерства між Україною і Латвією в аграрній галузі Програма відносить адаптацію законодавства України до вимог ЄС, розвиток сільських територій та зеленого туризму, науково-дослідне співробітництво, лісове та рибне господарство, ветеринарію і фітосанітарію, регіональну співпрацю.

Landlord раніше повідомляв про те, що Україна планує розширювати співробітництво з Канадою в агросекторі, збільшуючи обсяги торгівлі та реалізуючи спільні освітні й науково-дослідні проекти за такими напрямами, як біоекономіка, зелена економіка й агротехнології.

Читайте також

Матеріали по темі