Новини / Політика / Фінанси     22 лютого 2022 23:18

Зеленський знову звернувся до українців і пообіцяв бізнесу зменшити податкове навантаження

Економічний патріотизм. Зеленський анонсував зниження податків для бізнесу і на бензин

Президент Володимир Зеленський анонсував запуск програми “економічного патріотизму”, що передбачає зниження податкового навантаження на бізнес і зниження ПДВ на бензин та дизельне паливо. Про це він заявив під час відеозвернення  22 лютого.

“Патріот – це той, хто бореться з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима і створює на ній робочі місця”, – сказав Зеленський.

Глава держави додав, що в Україні запускається програма економічного патріотизму. Вона покликана стати додатковими стимулами для локалізації українського виробництва і підтримкою окремих галузей.

“Зменшення податкового навантаження на бізнес і обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему. Зниження ПДВ (податку на додану вартість – ред.) на бензин і дизель. Це дозволить знизити ціни на заправки. Наша мета – здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці”, – підкреслив Зеленський.

Президент додав, що завтра у нього пройде зустріч із ТОП-50 українського великого бізнесу. Глава держави зазначив, що всі вони мають залишитись в Україні.

“Всі вони мають залишитися в Україні. Їхні підприємства знаходяться на українській землі. Яку захищають наші військові. Отже, і бізнес має захищати нашу економіку, фінанси, створювати робочі місця. Підіймати та зміцнювати Україну. Разом. Кожен на своєму фронті”, – сказав він.

Довідка. 21 лютого президент країни-агресора Володимир Путін підписав укази про визнання ОРДЛО у межах, яка “зараз фактично встановлені”. Напередодні ж Кремль хотів визнати “ДНР” та “ЛНР” у межах Луганської та Донецької областей України.

Раніше Landlord повідомляв як світ реагує на “указ” Путіна. 

Наталія Марченко

Читайте також