Новини / Політика     23 жовтня 2019 14:41

Зеленський запропонував японському трейдеру Marubeni Corporation інвестувати в Україну

У ході робочого візиту до Японії президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом Marubeni Corporation і запропонував компанії інвестувати в українські проєкти.

Про це повідомляє president.gov.ua.

Представники японської торгової компанії Marubeni Corporation відзначили, що вже імпортують з України до Японії зернові та молочну продукцію і в подальшому сподіваються розширити перелік української сільгосппродукції. В Україні Marubeni Corporation також реалізує екологічні проєкти, зокрема постачає сонячні панелі.

Читайте: Олексій Гончарук: Держгеокадастр у Київській області – клондайк для схематозників

Володимир Зеленський наголосив, що в Україні створюються умови для поліпшення інвестиційного клімату: на початку жовтня підписано закон про стимулювання інвестиційної діяльності.

 «Ми дуже серйозно налаштовані на реформи. Ми посилюємо на законодавчому рівні захист бізнесу від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів», – заявив президент України.

Landlord раніше повідомляв про те, що під час виступу на форумі YES у Києві Володимир Зеленcький представив міжнародним інвесторам та міжнарoдній спільноті низку масштабних інвестиційних проектів, для яких Україна залучатиме кошти протягом найближчих кількох років.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також