Новини / Політика     22 січня 2020 16:56

Зеленський запропонував Cargill Inc. кредитувати фермерів

Під час заходів Всесвітнього економічного форуму в Давосі Володимир Зеленський провів зустріч із керівником компанії Cargill Inc. Девідом Макленнаном та запропонував йому взяти участь у кредитуванні фермерів.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

Володимир Зеленський висловив зацікавлення подальшою співпрацею України із компанією Cargill Inc, яка є для нашої держави крупним інвестором в аграрний сектор та логістику.

Глава держави нагадав, що в Україні незабаром стартує земельна реформа, що стане локомотивом зростання аграрного сектору та економіки в цілому. Відповідно, актуальний запит України – ефективні інструменти кредитування.

Читайте: Кредити для малого бізнесу під 5, 7 та 9%: Зеленський підписав новий закон

Володимир Зеленський запропонував генеральному директору компанії Cargill Inc. Девіду Макленнану розглянути можливість нових інвестицій в аграрний сектор України, зокрема, – в переробку сільськогосподарської продукції. 

«Ми справді хочемо боротися за кожного інвестора, особливо за інвесторів, які перебувають в Україні на постійній основі. Ми хочемо збільшення інвестицій і готуємо нові програми», – наголосив Володимир Зеленський.

Девід Макленнан нагадав, що на сьогодні інвестиції компанії Cargill Inc. в Україну становлять понад півмільярда доларів. Він зауважив, що інвестори схвально оцінюють рух України до прозорості та активної співпраці.

Крім аграрних питань, сторони обговорювали зміни і перспективи у реформі залізничного сполучення. Володимир Зеленський розповів про реформу «Укрзалізниці» і про намір використання приватних локомотивів на окремих маршрутах.

Landlord раніше повідомляв про те, які регіони отримають найбільші інвестиції після відкриття ринку землі.

Читайте також