Новини    09 листопада 2021 17:06

Завершення децентралізації: відтепер ОТГ зможуть розпоряджатись майном та землею

У фокусі залишається функціонування агропродовольчого сектору, як певні громади використовують свій аграрний потенціал

Проєкт протягом року впроваджуватиметься у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України. Про це повідомляє Agroportal.

“В Україні рік тому сформовано новий адміністративно-територіальний устрій на рівні громад і районів. Тому для видання доцільно змістити акцент з обласних державних адміністрацій на місцеву владу, від якої нині залежить розвиток територій країни. У нашому фокусі залишається функціонування агропродовольчого сектору, як певні громади використовують свій аграрний потенціал”, – розповіла керівник проєкту Алла Стрижеус.

Зі свого боку в Міністерстві розвитку громад та територій України акцентують, що основну частину реформи децентралізації завершено. 

“Сьогодні для громад важливо вміло використати для свого розвитку інструменти, які надала їм держава. Це насамперед, ефективне розпорядження майном та земельними ресурсами, які у 2021 році перейшли в комунальну власність територіальних громад”, — зазначив заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні зареєстровано 40 510 земельних угод.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...