Новини / Логістика     20 січня 2022 13:06

Затримали посадовця, який вимагав гроші з судна за прохід до порту

За даними слідства, посадовець систематично висловлював прохання суб’єктам господарювання надавати йому 28 тис. грн з кожного судна

Посадовцю Миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України» повідомили про підозру за систематичне вимагання коштів за проходження суден до порту. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратури.

«За процесуального керівництва прокурорів Окружної прокуратури міста Миколаєва начальнику одного з відділів Миколаївської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» повідомлено про підозру у проханні та прийняті пропозиції отримання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України). Посадовець систематично висловлював прохання суб’єктам господарювання надавати йому 28 тис. грн з кожного судна за першочерговий прохід до Миколаївського торговельного порту», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ході розслідування також задокументовано прохання вказаної особи у листопаді 2021 року та прийняття пропозиції неправомірної вигоди у розмірі 56 тис. грн. За ці гроші посадовець обіцяв не створювати перешкод у роботі суб’єкта господарювання, який надавав послуги зі швартування суден, що заходили в акваторію порту.

Наразі перевіряється причетність інших посадових осіб порту до вказаної схеми отримання неправомірної вигоди.

Раніше Landlord повідомляв, що чиновника Нацакадемії аграрних наук підозрюють в хабарництві.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також