Новини    16 серпня 2018 13:12

Закупівельні ціни на живець свиней продовжують «обережний» приріст


За тиждень свинина в закупівлі додала 0,5%. Такі дані наводить Асоціація «Свинарі України», за підсумками щотижневого моніторингу цін на ринку живця.

За інформацією аналітиків, середня вартість на ринку свиней живою вагою перетнула позначку у 46 гривень за кілограм.

«Окремі виробники свинини тижнем раніше змогли «розписати» товарні партії на 0,25−0,75 грн/кг дорожче ніж у першій декаді місяця. З огляду на наявність попиту з боку заготівельників та низьку середню вагу товарного поголів’я (часто до 100 кг), виробники свинини не бачать передумов для зміни вектору руху цін у найближчій перспективі», – стверджують в асоціації.

Швидше ростуть ціни на цьому тижні на ринках ЄС – котирування у Бельгії, Данії, Німеччині, Нідерландах та Італії додали 3−6% у порівнянні з попереднім тижнем. Відповідно, бар’єрний рівень цін на наступний тиждень піднявся до 46,5 грн/кг.

«З огляду на очікування більшості м’ясопереробників цей показник може на півгривні перевищити середній рівень цін живець свиней в Україні напередодні Дня незалежності. Проте деякі оператори вважають, що ці показники наступного тижня зрівняються», – зауважили аналітики Асоціації «Свинарі України».

Водночас, представники м’ясопереробки зауважують необхідність притримуватися виваженого підйому цін з огляду на суттєву конкуренцію свинини з продуктами-замінниками, зокрема птицею».

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, на минулому тижні безпрецедентне літнє затишшя на ринку живця свиней добігло кінця – ціни пішли вгору.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2018

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...