Новини / Технології     07 червня 2019 12:52

Закон про органічне виробництво вступить у силу 2 серпня – Ольга Трофімцева

2 серпня 2019 р. вступає в дію Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який має забезпечити регулятивне поле для виробництва та обігу української органіки. На його ролі та важливості наголосила Ольга Трофімцева.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

6 червня під час круглого столу «Органічне виробництво – пріоритетний сектор аграрної галузі України», що проходив у межах Агро-2019, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева повідомила про результати роботи Мінагрополітики над Законом України, який визначатиме принципи та вимоги до органічного виробництва.

Як наголосила очільник міністерства, українські виробники органічної продукції мають впевнено почуватися і бути конкурентоспроможними на ринку.

Читайте: Від неякісної їжі хворіє кожна 10-та людина у світі. Сьогодні Всесвітній день безпечності харчових продуктів

За словами Ольги Трофімцевої, наразі в країні проводяться заходи на державно-приватному рівні для підвищення рівня освіченості українського споживача стосовно органічних продуктів. Також розробляються програми здорового харчування в дитячих садках і школах.

Landlord раніше повідомляв про те, що Інститут землеробства НААН України розробив карту придатності ґрунтів для органічного землеробства. Найбільш придатними для органічного землеробства є ґрунти у Харківській, Черкаській областях; частково – у Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Тернопільській.

 
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також