Новини    05 березня 2018 16:49

За вихідні рибоохоронний патруль виявив порушень на суму більше 67 тисяч гривень


Протягом двох днів, Азовський рибоохоронний патруль виявив два порушення на р. Кальміус, що у Лівобережному районі м. Маріуполь. Загальна сума завданих збитків склала 67 320 тис грн. Про це повідомили у Державному агентстві рибного господарства України.

«Так, 3 березня о 20:30 год. при проведенні рибоохоронного рейду було затримано громадянина, який здійснював незаконний лов риби забороненим знаряддям лову – сіткою «павук». При цьому порушник встиг зловити рибу у такій кількості: піленгас (молодь) – 69 шт., тарань – 8 шт., судак ­– 1шт., чим завдав збитків рибному господарству на суму 48 110 грн», – звітує Держрибагентство.

За даними відомства, днем раніше, о 22 годині 10 хв. патрульні виявили чоловіка з сіткою «павук». У сітку, що розставив браконьєр потрапила така риба: піленгас (молодь) – 28 шт., тарань – 2 шт. Завдано збитків у розмірі 19 210 грн.

«Своїми діями громадяни порушили п.3.15 Правил любительського і спортивного рибальства, відповідальність за яке передбачена ч.4 ст.85 КУпАП. Складено відповідні протоколи», – заявили в Азовському басейновому управлінні.

В Держлісагентстві нагадали, що відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, любительський лов риби взимку дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше десяти.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...