Новини    12 березня 2018 17:25

За вихідні Київський рибоохоронний патруль зупинив незаконний вилов сітками та врятував червонокнижну стерлядь


Вночі 9 березня 2018 року Київський рибоохоронний патруль виявив грубе порушення правил рибальства на Канівському водосховищі в районі міста Вишгород. Крім того 11 березня було знято з лову 4 браконьєрські сітки. Про це повідомили у прес-службі Державного агентства рибного господарства України. Так, у першому випадку,  двоє громадян на шлюзовому каналі виловили 19,5 кілограм риби забороненими знаряддями – 2 «павуками». Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала 14 229 гривень.

За словами начальник Київського рибоохоронного патруля Володимира Мухіна, під час затримання підозрювані чинили опір.

«Під час затримання громадяни чинили опір патрульним та намагались втекти з місця події. Було викликано слідчо-оперативну групу Вишгородського ВН ГУНП в Київській області. Вирішується питання про внесення матеріалів до ЄРДР за ст. 249 ККУ – незаконний рибний промисел», – заявив він.

За інформацією Держрибагентства, заборонені знаряддя лову та дві пешні вилучено. Риба здана на відповідальне зберігання до рішення суду. Крім того, 11 березня рибоохоронний патруль Київщини виявив та зняв з лову 4 браконьєрські сітки, в які потрапили 7 судаків, сом, рак та одна стерлядь, яка занесена до Червоної книги України. Відповідно до ЗУ «Про тваринний світ», рибу в життєдайному стані випущено у природнє середовище.

У Держрибагентстві додали, що  розмір компенсації за червонокнижну стерлядь прісноводну, в даному, випадку становить 48 000 гривень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...