Новини / Трейдинг     04 серпня 2022 14:07

За липень роздрібна ціна на свинину подорожчала на 2,7%

За підсумками липня середня роздрібна ціна охолодженої свинини склала 144 грн/кг

Середня роздрібна ціна охолодженої свинини за підсумками липня склала 144 грн/кг, що більше на 2,7% 3,8 грн/кг порівняно з червнем.

Такі підсумки моніторингу цін національних мереж супермаркетів озвучили аналітики Асоціації “Свинарі України”.

“Найбільше зросла ціна на охолоджене свиняче стегно (плюс 5,8% чи 6,9 грн/кг) та сезонно популярного ошийка (плюс 5% чи 7,8 грн/кг). Зміна цін решти м’ясних відрубів за результатами місяця обмежилася 1-3%. Ціни на інші види м’яса у липні коливалися незначно: яловичина залишилася на досягнутому рівні, курятина та індичатина додали 1%”, — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у липні цінова динаміка закупівельних цін та роздрібної торгівлі була розсинхронізована: “Хоча у перші три тижні ціни закупівлі свиней забійних кондицій мали негативну динаміку (щонайменше -8%), на полиці це врешті відобразилося лише у кінці місяця і пониження склало 1-4 грн/кг (1-3%). Виняток склав лише ошийок, який, навпаки, у кінці місяця подорожчав на 2%. Відставання реакції роздрібних цінників на зміну цін закупівлі “сировини” на 5-7, іноді 10 днів — звична ситуація для ринку свинини. З іншого боку, сягнувши високого рівня, роздрібні ціни не так оперативно транслюють здешевлення сировини”

Нагадаємо, великий тепличний комбінат планує релокувати свої потужності з Київщини на Рівненщину.

Раніше повідомлялось, уряд вже зараз готує законопроєкт про додатковий збір на імпорт.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також