Новини    03 жовтня 2018 13:39

За кордоном шукають українських виробників соняшникової олії та солодового екстракту


Компанія з Польщі шукає українських виробників рідкого ячмінно-солодового екстракту. А компанія з Канади – виробників соняшникової олії. Про це повідомляють на сайті Офісу з просування експорту.

«Польський виробник і дистриб’ютор солодкої випічки та кондитерських виробів зацікавлений у партнерстві з українськими виробниками рідкого ячмінно-солодового екстракту. Основною вимогою до продукту є наявність сертифікатів GFSI, IFS, BRC та FSSC 22000. Дедлайн для подачі пропозицій  – 28 жовтня 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Тоді як канадська торгівельна компанія зацікавлена у поставках соняшникової олії від українських виробників. Продукт повинен бути розфасований у пляшках об’ємом 3 та 5 літрів. Перша партія складатиме 100 МТ. Дедлайн для подачі пропозицій  – 20 вересня 2018 року.

«Після зазначених дедлайнів за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію», – йдеться у повідомленні.

Свої пропозиції надсилайте на електрону адресу: sourcing@epo.org.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...