Новини    27 червня 2018 12:08

З початку року аграрії придбали майже 1000 одиниці техніки та обладнання за держпрограмою


За період грудень 2017 року та січень-квітень 2018 року за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» аграрії придбали 953 одиниці техніки та обладнання на загальну її вартість 354,6 млн гривень з ПДВ. Таку інформацію оприлюднила Асоціація тваринників України з посиланням на Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Згідно повідомленню, отримали від держави компенсацію 674 сільгосптоваровиробники на суму 70,7 млн гривень.

«За бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено кошти у 2018 році на загальну суму 945 млн гривень. Аграрії, які ще не скористалися цією програмою, протягом року можуть іще отримати компенсацію», – кажуть в асоціації.

У 2018 році часткова компенсація надається сільськогосподарським виробникам у таких розмірах: 20% вартості (без ПДВ) – за придбані техніку та обладнання у грудні 2017 р.; 25% вартості (без ПДВ) – за придбані техніку та обладнання починаючи з 1 січня 2018 року. Часткова компенсація надається сільськогосподарським виробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання, вартість яких визначена в актах приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі (Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Укрексімбанк).

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...