Новини / Техніка     20 липня 2000 14:35

З MOL можна заощадити до 15% витрат на обслуговування техніки

Мастильні матеріали відіграють одну з ключових ролей у забезпеченні надійної та безперервної експлуатації техніки

Сільськогосподарська техніка зазвичай працює у важких умовах: висока температура навколишнього середовища, велика запиленість і великі експлуатаційні навантаження.

Тому питання вибору правильних мастильних матеріалів, які будуть надійно захищати вузли та агрегати техніки в будь-яких, навіть найважчих умовах експлуатації, вкрай важливе.

Сучасні мастильні матеріали здатні забезпечувати надійний захист техніки на всіх режимах її роботи протягом усього терміну експлуатації. Крім того, професійно підібрані мастильні матеріали та супутні послуги не тільки гарантують надійність тривалої експлуатації обладнання і мінімальний рівень експлуатаційних витрат, але і сприяють подовженню інтервалів заміни масла, за рахунок чого зменшується частота планового технічного обслуговування. Це дозволяє сільськогосподарським підприємствам отримати значний економічний ефект.

Чому MOL

Мастильні матеріали MOL для сільського господарства допоможуть працювати вашому обладнанню з максимальною продуктивністю.

Адже в основі нашого процесу розробки мастильних матеріалів лежить більш ніж 110-річний досвід. Крім того, ми уважно дослухаємося до потреб наших клієнтів та вимог виробників обладнання. Завдяки передовій формулі наша продукція забезпечує збалансовану ефективність в усіх сферах захисту двигунів. На додачу до експлуатаційної надійності ми докладаємо значних зусиль для того, щоб наші мастильні матеріали сприяли зниженню експлуатаційних витрат наших клієнтів.

Зниження експлуатаційних витрат до 15%

Зниження витрат на технічне обслуговування може сягати 15%, а завдяки подовженню інтервалів заміни оливи та повторного змащування, яке забезпечують наші продукти, зниження витрат мастильних матеріалів може становити навіть 20%.

Продуктивність та ефективність зростають пропорційно до зменшення кількості раптових поломок і пов’язаних з технічним обслуговуванням простоїв.

Винятковий рівень захисту двигуна

Завдяки видатному рівню захисту від зношення, який забезпечує наша продукція, двигуни наших клієнтів працюють довше без заміни компонентів або капітального ремонту.

Наші мастильні матеріали зводять до мінімуму відкладення забруднень, створюючи оптимальні умови для функціонування двигунів.

Крім того, вони забезпечують винятковий захист від корозії, сприяючи збільшенню строку експлуатації двигунів та зниженню вимог до технічного обслуговування.

Читайте: Ферма з вирощування та експорту равликів за 70 000 євро

Гарантована надійність

Наші мастильні матеріали для сільського господарства відповідають стандартам провідних виробників обладнання і вимогам найдосконалішої сільськогосподарської техніки, тому наша продукція — чудова альтернатива для заміни мастильних матеріалів від виробників оригінального обладнання.

В асортименті MOL є продукти для всіх вузлів і деталей сільськогосподарської техніки

Детальніше про продуктиви можете дізнатися за посиланням.

Також на сайті компанії ви можете підібрати мастильні матеріали для вашої техніки за допомогою електронного помічника.

Оцініть усі переваги правильно підібраних мастильних матеріалів та заощаджуйте вже сьогодні.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, як створити прибуткове підприємство з вирощування та експорту равликів за 70 000 євро. Майстер-клас засновника ферми Maxi Snail

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!