Новини / Кооперативи     19 серпня 2017 15:09

Йогурти єврогатунку вироблятимуть кооперативом


В Україні запрацювала кооперативна лінія з переробки молока єврогатунку. Постачатимуть сировину «Дзендзелівське» та «Кищенці», а перероблятиме тернопільська «Молокія».

Спочатку отримуватимуть кефір та йогурти. Щоденний об’єм – 40 тонн молока. Виробництво відслідковуватиметься на всіх етапах – від годівлі тварин до отримання готових продуктів, повідомляє Асоціація виробників молока.

«В розвинених країнах професійні молочарі напряму або через кооперативи контролюють 50-90% ринку. У нас досі – 0%», – каже Андрій Ярмак, економіст ФАО.

Невдовзі планується ще один проект з кооперації. Він об’єднає невеликих виробників, здатних постачати до 5 тонн сировини щодоби. Щоб зменшити витрати на логістику, для молочарів побудують накопичувальний центр.

В Україні повільно зростає виробництво продукції з молока класу екстра. Потрібні не лише інвестиції, але і просування в суспільстві.

«Співпраця виробника і переробника забезпечить високу якість продукції для зовнішнього та внутрішнього ринку. Молочарі матимуть стабільний канал збуту та ціну, а переробники – сировину», – додав Володимир Лапа, голова Держпродспоживслужби.

Україна виробляє молоко ґатунку екстра, вищого, першого, другого і, навіть, неґатункове. Для експорту дозволено лише якісне молоко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр