Японська компанія збільшила свій елеватор на Київщині більше ніж у 2 рази

Японська корпорація SDGs збільшила елеваторні ємності на 16 тисяч куб метрів на своєму підприємстві ТОВ «Ківшовата Агро», що у селі Ківшовата Таращанського району Київської області. Про це повідомляє кореспондент LANDLORD. Урочисте відкриття відбулось 5 вересня на якому також були присутні заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, аудитор корпорації SDGs Амае Кішічіро (Kishichiro Amae) та діючий Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.

На минулому тижні завершились випробування. Об’єми зберігання елеватора зросли на 16 тисяч м3 зернових, загальний об’єм зберігання зріс до 30 тис. тонн зернових. Розмір інвестицій з Японії у будівництво та реконструкцію зерноочисного комплексу складає більше 60 мільйонів гривень. Потужність автоприймання/відвантаження елеватора складає 800 т на добу, при сушці зерна кукурудзи об’єм приймання складе 250-350 т/добу.
Зі слів, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі, японські інвестиції й далі працюватимуть в Україні.

«У Японії всі знають наскільки родюча українська земля. І хоч японсько-українські відносини тільки нещодавно почали розвиватися у аграрному секторі, я дуже сподіваюся, що так буде і надалі» — зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні.
Президент корпорації SDGs Озакі Кенсуке розповів кореспондентам Landlord, що не випадково японська компанія вирішила базувати свої потужності саме у Таращанському районі, адже тут дуже родючий ґрунт.
«Ми і надалі будемо інвестувати у ці землі. До кінця року плануємо збільшити земельний банк до 5 тис га, а за наступні 2-3 роки до 10 тис га» — розповів Озакі Кенсуке.

Та додав, що японська сторона планує не тільки активно розвивати бізнес в Україні, а й має наміри реінвестувати 10% від прибутку ТОВ «Ківшовата Агро» у благоустрій села Ківшовата.
«Коли я вперше відвідав це село, одразу зрозумів, що це ідеальна місцевість для нашої справи. Та водночас, я побачив території і приміщення, що потребують допомоги. Тому ми розробили соціальну програму розвитку села разом із провідними фахівцями, в планах котрої відкриття лікарні, тощо» — зазначив президент корпорації.
Директор ТОВ «Ківшовата Агро» Людмила Мартинюк у вітальному виступі зазначала, що потужності елеватора будуть використовуватися як для власних потреб підприємства, так і закупівлі збіжжя фермерів та господарств з регіону.
Також ТОВ «Ківшовата Агро» запрошує до співпраці фермерів для проведення ґрунтообробки, збирання врожаю, проведення аналізів на базі лабораторії зерноочисного комплексі підприємства.