Новини    18 червня 2018 17:15

Як пройшов День поля на Бучацькій землі


В п’ятницю, 15 червня, Бучацька земля зустрічала керівництво українського уряду та депутатів Верховної Ради, представників провідних аграрних підприємств, іноземні делегації, гостей та партнерів-садоводів. Всеукраїнський день поля та саду став дуже зручним приводом для обміну досвідом, розширення співпраці та налагоджування торгівельних відносин.

Друзів та партнерів на традиційний захід зібрали ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та фермерське господарство «Гадз».

Після реєстрації учасники мали можливість оглянути потужність саду…

…а також обладнання логістичного центру та фруктосховища.

Першу чергу переробного комплексу було відкрито у 2016 році.

Цьогоріч італійська компанія Navatta Group планує встановити на базі ФГ «Гадз» лінію з виготовлення дитячих соків та пюре. «Ми встановимо ексклюзивну та найсучаснішу лінію з виготовлення варення, соків, мармеладу та пюре. Сьогодні ми вперше на Дні поля та саду, але можу відверто сказати, що наша делегація вражена українською гостинністю, працьовитістю та якістю продуктів, вона вища, ніж у Європі! І хоча, зараз тут складні умови для бізнесу, проте ми знаємо, що за вами майбутнє!» – зазначив Массімо Наватта, засновник Navatta Group (на фото італійська делегація з головою наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «Гадз» Петром Гадзом).

Потім гості заходу відвідали демонстраційні ділянки ТзОВ «Бучачагрхлібпром», на яких мали можливість ознайомитися з передовими зразками аграрного машинобудування…

… а також сучасної селекції.

Петро Гадз подякував Ларисі Антонівні Бурденюк-Тарасевич, головному науковому співробітнику Білоцерківської дослідно-селекційної станції ім. О.К. Коломієць, за довгу плідну співпрацю.

Візит прем’єр-міністра Володимира Гройсмана додав урочистості події. Поспілкуватися з аграріями приїхали також депутати Верховної Ради України Микола Люшняк, Богдан Дубневич, Андрій Кіт, Олег Барна, Роман Заставний, Тарас Юрик, Ігор Побер.

LANDLORD також скористався нагодою, щоб поспілкуватися зі своїми героями і читачами, а ще – познайомитися з фермерами Тернопільщини й особливостями ведення агробізнесу в регіоні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...