Новини / Технології     20 лютого 2020 14:22

xarvio™ 2020-го презентує нові функції FIELD MANAGER для українських аграріїв

17 000 аграріїв використовують xarvio™ FIELD MANAGER по всьому світу на понад 2 млн га полів.

20 лютого 2020 – Людвігсхафен, Німеччина. Цифрове рішення для сільського господарства BASF – xarvio™ FIELD MANAGER – сьогодні допомагає вирощувати врожай на більше ніж 2 млн га полів.

У 2019 році програмою користувалися понад 17 тисяч аграріїв у цілому світі. Базуючись на відгуках і досвіді користувачів xarvio™, компанія презентує нові функції, що стануть доступними аграріям 2020 року.

Серед них – управління внесенням добрив (зокрема, терміни та дозування), диференційні карти обробки полів та автоматична відправка карт внесень до терміналу техніки John Deere.

Крім того, додали можливість взаємодії між аграріями безпосередньо на платформі xarvio™ FIELD MANAGER.

Усі оновлення будуть доступні на мобільних пристроях аграріїв у всьому світі.

Нові можливості xarvio™ FIELD MANAGER доповнюють надійний сервіс, що вже включає актуальну інформацію для конкретних польових зон.

Наприклад, детальні етапи росту сільськогосподарських культур та мобільні сповіщення про ризики й статус потенційних хвороб у регіоні. Цифрові моделі ризику тестуються компанією протягом 25 років. Вони забезпечують оптимальні терміни обробки посівів.

xarvio™ FIELD MANAGER допомагає аграріям отримувати ще більшу рентабельність інвестицій на своїх полях. Наприклад, 2017/18 рр. європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™, збільшили дохід в середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3.

Читайте:  Клуб новаторів агробізнесу: чому аграріям потрібна технологія xarvio™

“Це дивовижно, як багато аграріїв вперше застосували цифрове землеробство у 2019-му та переконалися у дієвості цього інструменту, отримавши високі результати в кінці сезону. Збільшення прибутку та економія часу наших клієнтів спонукає нас продовжувати розробляти нові алгоритми для оптимізації виробництва”, – пояснив Йозеф Аллендорф, продукт-менеджер xarvio™ FIELD MANAGER.

Ендрі-Георг Гірг, керівник відділу комерційних операцій цифрового землеробства BASF, додав: “Разом зі збільшенням кількості послуг та розширення функціоналу xarvio™ 2020-го ми прагнемо ще більше трансформувати середовище цифрового землеробства. Ми продовжимо допомагати аграріям підвищувати прибутковість їхнього бізнесу та створювати умови для сталого ведення сільського господарства”.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio™ FIELD MANAGER як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління.

Landlord раніше повідомляв, що алатформа для аграріїв xarvioTM BASF визнана найкращою інновацією на виставці у Канаді.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також