Новини / Технології     18 лютого 2019 07:51

Windows для фермерів: у Франції створили платформу для повного контролю агропроцесів

У Франції створили універсальний програмний сервіс для фермерів – 365FarmNet. На ньому одночасно можна слідкувати за картою ферми, випасом худоби онлайн та контролювати водіїв тракторів і перевізників. Програмне забезпечення поєднує всі аспекти фермерського господарства та дозволяє швидко комуні кувати з поставниками чи логістичними компаніями.

Про це повідомляє Future Farming.

Сервіс 365FarmNet, за словами розробників, це – глобальне рішення для управління та реєстрації всіх операцій фермера. Він може стежити за ростом рослин, слідкувати за надоями корів, а в разі потреби зробити запит – і дізнатися, чи є в найближчих фермах необхідний корм чи добрива.

Сервіс має безкоштовну та платну версії. Серед можливостей безкоштовної версії:

  • Управління даними;
  • Визначення погодних умов;
  • Карта ферми з її сівозміною;
  • Управління догляду за худобою;
  • Інтерактивний щорічний календар;
  • Можливість огляду земельних ділянок з неба/супутника;
  • Використання мультимедіа.

ЧитайтеIBM створить штучний інтелект для розробки нових спецій

Також у програмі постійно оновлюється інформація про насіння, добрива та засоби захисту рослин.

Програмне забезпечення не вимагає встановлення на комп’ютер чи телефон. Можна мати так званий особистий «кабінет» в інтернеті та слідкувати за всіма процесами з планшету чи смартфона.

«Це означає, що фермер може інтегрувати співробітників, учнів або членів сім’ї до свого облікового запису», – розповідають розробники програми.

Крім того, отриману інформацію можна зберігати офлайн. Аби потім порівнювати ті чи інші с/г процеси.

Як раніше повідомляв Landlord, у Нідерландах група науковців презентувала власну розробку – Odd.bot – механічний, автоматизований та оснащений технологіями штучного інтелекту робот, здатен самостійно визначати бур’яни та проривати грядки. Творці агротехнологічного гаджету стверджують: Odd.bot – альтернатива застосуванню на полях пестицидів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також