Новини / Політика     11 січня 2020 10:21

Висоцький зустрівся із виробниками тютюну: про що говорили

Чесна конкуренція й боротьба з ухиленням від сплати податків – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький розповів про зустріч із виробниками тютюну.

Подробиці зустрічі Тарас Висоцький виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький назвав зустріч із представниками тютюнової галузі настановчою. Чиновник зазначив, що під час зустрічі сторони «спільно окреслили напрямки роботи».

Зокрема, Тарас Висоцький уточнив, що мова йшла про нагальні питання у сфері фіскальної політики та незаконної торгівлі.

Читайте: Реформа ринку землі займе 15 років – Тарас Висоцький

«Важливими для спільного діалогу є питання розвитку чесної конкуренції на ринку, незалежного регулювання ринку тютюнових виробів, спрямованого на боротьбу з незаконною торгівлею та ухиленням від сплати податків», – повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Заступник міністра зауважив, що робота здійснюється в рамках Меморандуму про наміри для забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів та підтримки конкурентного середовища для всіх його учасників, який був підписаний в грудні 2019 року.

Landlord раніше повідомляв, скільки заробляють фермери Македонії на вирощуванні тютюну.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також