Новини / Технології     11 червня 2019 12:02

Вироби з одноразового пластику заборонять у Канаді з 2021 року

Світ складає плани щодо обмеження забруднення довкілля пластиком. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що канадський уряд може заборонити використання пластику, який не підлягає переробці, не раніше 2021 року.

Про це повідомляє CBC.

Повний список заборонених товарів поки не встановлено, передбачається, що до нього увійдуть поліетиленові торбинки, соломинки для пиття, одноразовий посуд,  ватні палички, мішалки для напоїв, балончики. Також будуть заборонені контейнери для швидкого харчування та чашки з пінополістиролу, подібного до білого пінополістиролу.

«Ми повинні охопити всю Канаду цим рішенням, і саме тому федеральний уряд рухається вперед на основі науково-орієнтованого підходу до встановлення того, який пластик для одноразового використання є шкідливим, і ми будемо ліквідувати це у 2021 році», – сказав Джастін Трюдо в понеділок, 10 червня.

Джерело зазначає, що сьогодні канадці викидають понад 34 млн пластикових мішків щодня, які часто опиняються на звалищах, і процес їх розкладання може тривати до 1000 років. Прем’єр-міністр Канади також оголосив про плани закликати компанії, які виробляють або продають пластмасові продукти, взяти на себе відповідальність за переробку своїх пластикових відходів.

Читайте: У Житомирі за 10 млн євро зведуть найбільший завод з переробки відходів

Проте лідер консерваторів Andrew Scheer заявив, що в плані Трюдо відсутні будь-які деталі про те, як це вплине на економіку країни (на ціни для споживачів, на робочі місця, на малий бізнес).

Landlord раніше повідомляв про 5 способів, за допопомогою яких можна зменшити залежність людства від пластику.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також