Новини    08 листопада 2021 17:00

Всесвітньо відомий стартап українки боротиметься з шкідливими викидами в Україні

У 2019 році компанія залучила майже 9 млн доларів інвестицій

Всесвітньо відомий стартап українки Анастасії Волкової розвиватиме в Україні проєкт з мінімізації шкідливих викидів. Про це повідомляє міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко у Facebook.

Як про Анастасію розповідають в міністерстві, торік BBC включило її у сотню впливових та надихаючих жінок світу. Вона створила компанію Regrow, яка має 4 штаб-квартири у світі. У 2019 році вона залучила майже 9 млн доларів інвестицій. Серед інвесторів  – венчурний фонд Microsoft, Space Angels, Main Sequence Ventures, Air Tree.

Компанія надає онлайн-сервіс, який аналізує супутникові знімки полів, фотографії дронів, застосовує технології штучного інтелекту та на основі отриманих даних радить фермерам оптимальний варіант: що робити, аби вберегти урожай. Унікальність у тому, що система дозволяє виявити майбутні проблеми з урожаєм задовго до того, коли їх можна побачити вже неозброєним оком.

“Сьогодні її стартап може бути дуже корисний Україні у питанні розвитку вуглецевого землеробства, або carbon farming. Зараз це загальносвітовий тренд, який дозволить зробити важливий позитивний внесок у битві за клімат”, – йдеться в повідомленні.

Довідка. На сільське господарство припадає в середньому 20–25 % усіх викидів сільськогосподарських країн-виробників. Але завдяки вуглецю воно може перетворитися в галузь з чистими негативними викидами. Суть вуглецевого землеробства полягає у збільшенні ґрунтового вуглецю та мінімізації використання агрохімікатів (добрив, засобів захисту рослин).

Раніше Landlord повідомляв, що уряд створив робочу групу через китайські борги Держзернової корпорації.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...