Новини / Фінанси     30 січня 2020 10:10

Віталій Кучеренко здав партнерів Агроінвестгруп і просить їх повернути борги

Віталій Кучеренко, менеджер компанії «Агроінвестгруп», яка у січні 2019 року оголосила про банкрутство, закликає партнерів бізнесу реструктурувати борги перед клієнтами та співпрацювати з поліцією.

Про це Віталій Кучеренко написав на своїй сторінці у Фейсбук, згадавши поіменно всіх партнерів його батька Миколи Кучеренка, засновника груп компаній «Агроінвестгруп».

Зокрема, він звертається до «товаришів НЕ-партнерів» Івана Лефі, Володимира Бограда, Василя Калашника, Оксани Марковскової й Віталія Масюри. Він нагадує, що всі вони (крім Масюри, який вступив у бізнес пізніше) були партнерами Миколи Кучеренка 26 років, натомість йому як менеджеру, який представляв компанію, зараз доводиться відповідати на всі претензії у зв’язку з банкрутством, боргами та справою, яку розслідує поліція.

«Час включатися в роботу і надати інформацію поліції для зняття підозри і повернення нас в Україну і також організації компанії для реструктуризації заборгованостей по Агроінвестгруп. Постраждало дуже багато людей і компаній, і якщо ви думаєте, що всі про це просто забудуть, то ви помиляєтеся», написав Віталій Кучеренко.

Читайте: Реструктуризація боргів Агроінвестгруп і допомога слідству: з чим повернувся Віталій Кучеренко

Він також повідомив, що розповість про те, що насправді відбулося в «Агроінвестгруп», на відеоконференції 16 лютого.

Раніше Landlord повідомляв, що поліція оголосила в розшук власника «Агроінвестгруп» Миколу Кучеренка і його сина Віталія. Їм інкримінують привласнення і розтрату чужого майна. Позови проти холдингу подала низка агрокомпаній та банків. Згодом Віталій Кучеренко оголосив про свою готовність співпрацювати зі слідством та заявив про непричетність до банкрутства компанії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також