Новини / Фінанси     30 січня 2020 10:10

Віталій Кучеренко здав партнерів Агроінвестгруп і просить їх повернути борги

Віталій Кучеренко, менеджер компанії «Агроінвестгруп», яка у січні 2019 року оголосила про банкрутство, закликає партнерів бізнесу реструктурувати борги перед клієнтами та співпрацювати з поліцією.

Про це Віталій Кучеренко написав на своїй сторінці у Фейсбук, згадавши поіменно всіх партнерів його батька Миколи Кучеренка, засновника груп компаній «Агроінвестгруп».

Зокрема, він звертається до «товаришів НЕ-партнерів» Івана Лефі, Володимира Бограда, Василя Калашника, Оксани Марковскової й Віталія Масюри. Він нагадує, що всі вони (крім Масюри, який вступив у бізнес пізніше) були партнерами Миколи Кучеренка 26 років, натомість йому як менеджеру, який представляв компанію, зараз доводиться відповідати на всі претензії у зв’язку з банкрутством, боргами та справою, яку розслідує поліція.

«Час включатися в роботу і надати інформацію поліції для зняття підозри і повернення нас в Україну і також організації компанії для реструктуризації заборгованостей по Агроінвестгруп. Постраждало дуже багато людей і компаній, і якщо ви думаєте, що всі про це просто забудуть, то ви помиляєтеся», написав Віталій Кучеренко.

Читайте: Реструктуризація боргів Агроінвестгруп і допомога слідству: з чим повернувся Віталій Кучеренко

Він також повідомив, що розповість про те, що насправді відбулося в «Агроінвестгруп», на відеоконференції 16 лютого.

Раніше Landlord повідомляв, що поліція оголосила в розшук власника «Агроінвестгруп» Миколу Кучеренка і його сина Віталія. Їм інкримінують привласнення і розтрату чужого майна. Позови проти холдингу подала низка агрокомпаній та банків. Згодом Віталій Кучеренко оголосив про свою готовність співпрацювати зі слідством та заявив про непричетність до банкрутства компанії.

Читайте також