Новини    16 серпня 2018 10:42

Виробників органічної продукції внесуть у реєстр


Усі виробники органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації, будуть внесені до нового Державного реєстру операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що такий реєстр буде створено після введення в дію Закону України про органічне виробництво № 5458, а саме 2 серпня 2019 року.

«Виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру органів сертифікації. Також виробник має право додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до Переліку органів іноземної сертифікації», – йдеться у повідомленні.

В Мінагрополітики кажуть, що після укладення договору на проведення сертифікації з органом сертифікації, Мінагрополітики вносить виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від органу сертифікації.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, До 2 серпня 2019 року в Україні має запрацювати «Державний реєстр органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...