Новини    18 травня 2018 17:18

Виробники тваринницької продукції очікують на посилення попиту у ІІ кварталі


Згідно з опитуванням сільгоспвиробників, яке проводила Державна служба статистики України у квітні 2018-го, тваринники України мають позитивні очікування на другий квартал поточного року, передає прес-служба Асоціації «Свинарі України».

Згідно повідомленню, опитані зійшлися на думці, що у другій половині весни та у перший місяць літа тиск послабленого попиту та фінансових обмежень на їх діяльність має зменшитися.

«Близько 90% тваринників прогнозують, що кількість зайнятих у галузі не зменшиться. З них понад чверть очікує збільшення кількості найманих працівників у кінці першого півріччя 2018-го», – кажуть в АСУ.

Водночас, за підсумками першої чверті 2018-го оператори відзначають деяке скорочення обсягів виробництва тваринницької продукції. Проте понад чверть опитаних очікують на їх відновлення у квітні-червні.

«56% респондентів вважають, що внутрішні котирування протягом згаданого періоду зберігатимуть відносну сталість, аналогічної думки стосовно обсягів виробництва притримуються 60% опитаних», – йдеться в повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...