Новини    15 березня 2018 15:11

ViОil заявляє про припинення угоди з «Епіцентр К»


Промислова група ViОil заявляє, що ще в кінці грудня 2017 року призупинила переговори з компанією Renvior Trading Limited Олександра і Галини Гереги (власники «Епіцентр К») про продаж пакета акцій. Про це LANDLORD повідомили в компанії ViОil.

«Ми дійсно планували залучити інвестора і вели переговори про продаж пакета акцій з компанією Renvior Trading Limited Олександра Гереги, але після отримання двох кредитів на загальну суму $146 млн вирішили призупинити укладання угоди», – повідомив власник промислової групи ViОil Віктор Пономарчук (на фото).

При цьому в разі укладення угоди контрольний пакет акцій ViОil Віктор Пономарчук у будь якому разі планував залишити за собою.

Рішення про припинення переговорів в компанії пояснюють тим, що промислова група ViОil отримала дві кредитні лінії: першу на $80 млн від синдикату європейських банків, другу на $66 млн надав український банк.

Інформація про можливу операцію з’явилася в ЗМІ в лютому, після того як на сайті Антимонопольного комітету України були опубліковані дані про те, що орган дозволив зареєстрованій на Кіпрі компанії Renvior Trading Limited придбати 25% акцій в ViOil Holdings Limited (зареєстрована на острові Мен).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...