Новини    21 травня 2018 18:13

Вінницький ОЖК в 2017 році збільшив випуск твердих жирів на 44%


У 2017 році Вінницький олійно-жировий комбінат (група ViOil) збільшив обсяги виробництва саломасу нерафінованої серії «Віолія» на 44% – до 19 200 тонн. Про це повідомляє прес-служба ViOil.

«Майже всю жирову продукцію наша компанія продає на внутрішньому ринку, – підкреслює керівник відділу продажів маргаринової продукції ВОЖК Олег Виноградов. – Наші саломаси використовуються для виробництва твердих, м’яких і наливних маргаринів. Основними покупцями цього продукту є українські кондитерські та хлібопекарські підприємства».

Підприємство випускає значну частину всіх українських кулінарних, кондитерських жирів і саломасів.

Виробничий комплекс Вінницького ОЖК об’єднаний в один промисловий майданчик і займає 20,8 га. Обидва заводи ВОЖК мають єдину систему енергозабезпечення.

Як повідомляв LANDLORD, ViOil – один з найбільших виробників рослинних олій у країні, зокрема ріпакової олії. Цей продукт компанія повністю відправляє на зовнішній ринок. У 2017 році вона поставила за кордон 15 000 тонн нерафінованої ріпакової олії.

Промислова група ViOil, створена Віктором Пономарчуком в 2006 році на базі аграрних активів промислової групи «КМТ», входить до трійки найбільших виробників рослинних олій в Україні.

Зараз ViOil належить 13 зерносховищ загальною потужністю 360 тис. тонн. Два її олійно-жирових комбінату (Вінницький і Чернівецький) можуть переробляти 1,1 млн тонн насіння олійних в рік. Продукцію група експортує в більш ніж 60 країн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...