Новини    30 квітня 2018 12:21

Відзавтра почне діяти заборона на вилов бичків


З 1 травня встановлено заборону на промисловий та любительський вилов бичків на період їх нересту. Про це повідомляють у Державному агентстві рибного господарства України.

За даними агентства, заборона триватиме з 1 травня по 15 червня у північно-західній частині Чорного моря та причорноморських лиманах в зоні діяльності Чорноморського рибоохоронного патруля.

«Крім того, наказом Чорноморського басейнового управління Держрибагентства встановлено заборону на промисловий лов камбали-калкан на період її нересту та промисел скатів сітками. З 1 по 30 травня – у виключній (морській) економічній зоні. Та з 11 по 30 травня включно – в територіальних та внутрішніх морських водах на окремих ділянках», – йдеться у повідомленні.

Детально з координатами ділянок, де заборонено здійснювати вилов можна ознайомитись тут.

У Чорноморському рибоохоронному патрулі закликали дотримуватись встановленої заборони.

«У разі виявлення порушень – особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства. Про всі факти порушень – прохання повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50 або за телефоном «гарячої» лінії Чорноморського рибоохоронного патруля: 068-163-26-73», – закликали там.

Та додали, що в межах зони контролю Чорноморського басейнового управління, нерестова заборона встановлювалась не по водоймах, а по окремих видах риб. Так, з 15 лютого до 30 квітня триває заборона на вилов камбали глоси.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...