Новини    25 січня 2021 09:05

Відсьогодні Україна виходить з режиму посиленого карантину

Локдаун було введено на всій території України з 8 січня. Відсьогодні в Україні діють карантинні обмеження, які відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки

У нуль годин 25 січня режим посиленого карантину в Україні припинив діяти. Локдаун було введено на період з 8 січня по 24 січня 2021 року. Таким чином, відсьогодні на території країни діють обмеження, які відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки, які, згідно з рішенням кабінету міністрів, поки триватимуть до 28 лютого.

«Україна виходить із посиленого карантину 25 січня. Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн. Вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник. Ми маємо залишатися пильними та ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа», – написав на своїй сторінці Facebook прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

ЧитайтеУ США надано дозвіл на використання повністю автономних дронів

Згідно з повідомленням міністерства охорони здоров’я України, локдаун (24 січня) було завершено з наступними показниками захворюваності на COVID-19. На вчорашній ранок в Україні було зафіксовано 3 915 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 117, медпрацівників – 111). Кількість активних хворих становила 222 437 осіб.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що за півтора роки Китай інвестував у свинарство близько $31 млрд.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...