Новини / Технології     21 січня 2021 18:01

У США надано дозвіл на використання повністю автономних дронів

Раніше використання дронів у сільському господарстві дозволялось лише за присутності оператора безпосередньо на місці проведення робіт

Компанія American Robotics Inc отримала дозвіл від Федерального управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration, FAA) на повністю автоматизовані польоти дронів в комерційних цілях. Як наголошують у American Robotics Inc, такий дозвіл видано вперше, і означає, що дрони можна буде активно використовувати в сільському господарстві. Експерти назвали це «потенційно значущим кроком у розширенні комерційного використання літальних апаратів» в США. Про це повідомляється на сайті компанії.

Раніше Federal Aviation Administration вже надавало дозвіл використання автономних комерційних дронів, але за однієї жорсткої умови: за наявності на траєкторії польоту спостерігачів для запобігання ризиків зіткнення апаратів між собою або іншими перешкодами. Прихильники технології вважають, що це обмеження давно стримувало розвиток галузі. Тепер контроль повністю буде покладено на програмне забезпечення.

Читайте: Проєкт аграрних розписок буде продовжений – Тарас Висоцький

У свою чергу, як говориться у повідомленні, в уряді США також вважають, що масштабне застосування автоматизованих польотів підвищить «ефективність у багатьох галузях, які стимулюють зростання економіки, в тому числі в сільському господарстві, гірничодобувної промисловості і на транспорті».

Поки що польоти можливі тільки в сільській місцевості і не вище 400 футів (тобто 121,9 метра).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, яким чином можна звести ризик посухи для кукурудзи до мінімального

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також