Новини    28 вересня 2021 07:01

Відмова від пальмової олії дозволить очистити молочну галузь від фальсифікату – Табалов

Деякі підприємства для здешевлення продукції молочний жир замінюють рослинним. Товар, на жаль, надходить у продаж тому, що виграє за ціною

Молочні підприємства схвалюють прийняття законопроєкту №5148 “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення якості харчових продуктів, споживаних дітьми”, тому що це ще один спосіб перекрити можливості фальсифікації молочних продуктів і очистити молочну галузь від підробок.

Так вважає генеральний директор молочної компанії “Волошкове поле” Андрій Табалов.

За його словами, у виробництві молочних продуктів деякі підприємства для здешевлення продукції молочний жир замінюють рослинним. Товар, на жаль, надходить у продаж і навіть через систему державних закупівель, тому, що виграє за ціною в порівнянні з продукцією чесних виробників.

“Тому від фальсифікаторів страждає не тільки споживач, а й молочні підприємства, які принципово не використовують рослинні жири у виробництві традиційних молочних продуктів. Прийнятий законопроєкт, безумовно, вимагає деяких уточнень, але я думаю, що молочні підприємства схвалюють його прийняття”, – каже Табалов.

Також в останні роки проблема використання рослинних жирів, в тому числі й пальмової олії, викликала чималу шкоду самій галузі. Адже покупець, купуючи, наприклад, масло, не має можливості відрізнити фальсифікований продукт від дійсно молочного, це можна зробити тільки в лабораторії.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що шведський стартап виготовляє рослинне молоко з картоплі.

Джерело: Latifundist

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...