Новини    16 лютого 2022 16:01

Відкриття зернового термінала в Маріупольському порту відтерміновується до червня 2022 року

Потужність становитиме 1 млн тонн на рік після впровадження першої черги

Відкриття зернового термінала у ДП “Маріупольський морський торговельний порт” (ММТП) відтермінували до 1 червня 2022 року. Попередня дата відкриття зернового термінала була анонсована на березень 2022 року.  Про це повідомляє пресслужба “Адміністрації морських портів України” (АМПУ).

“На стадії завершення наразі монтаж автоматичних пробовідбірників зерна з залізничного та автомобільного транспорту, також ведуться роботи з реконструкції залізничних шляхів, стрілочних переводів та прилеглої до шляхів території 1 району, виконуються роботи з монтажу електропостачання комплексу. Очільник ДП ММТП зазначив, що запуск зернового термінала в Маріупольському порту планується вже до 1 червня поточного року”, — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі також нагадали, що у грудні 2021 року в межах будівництва зернового термінала, було відкрито виробничу лабораторію, яка займатиметься аналізом зразків пшениці, ячменю, кукурудзи, гороху, сорго та вівса.

Потужність становитиме 1 млн тонн на рік після впровадження першої черги. Замовником проєкту є ДП “Маріупольський торговельний порт”.

Читайте: Маріупольський порт шукає інвесторів для будівництва зернового і контейнерного терміналів

Нагадаємо, Landlord повідомляв, що ​Маріупольський торговельний порт планує реалізувати три масштабні інвестиційні проєкти.

Раніше повідомлялось, що зерновий термінал у Маріупольському порту введуть в експлуатацію на початку 2022 року.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...