Новини / Ринок землі     10 травня 2018 13:55

Від продажу прав оренди с/г земель до бюджетів Полтавщини надійшло 1 млн гривень


На земельних торгах, які було організовано та проведено 2-5, 11 та 19 квітня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Про це повідомляють у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру. За інформацією служби, ці ділянки знаходяться на території Кременчуцького, Лохвицького, Кобеляцького, та Лубенського районів Полтавської області.

За даними Держгеокадастру, загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 291 гектара. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

«Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 29,27 га, та 43,1 га на території Василівської сільської ради Кобеляцького району та Безсалівської сільської ради Лохвицького району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 107% та 98% від нормативної грошової оцінки відповідно», – йдеться у повідомленні.

За даними відомства, щорічно обсяг грошей від сплати оренди за ці землі становитиме більше 1 млн гривень

«В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Кременчуцького, Лохвицького, Кобеляцького, та Лубенського районів Полтавської області щорічно буде надходити орендна плата у розмірі більше 1 млн грн, тобто 107,88%, 98,32%, 92,00% та 86,77 %, від нормативної грошової оцінки земельних ділянок», – підрахували у Держгеокадастрі.

Читайте також