Новини    10 листопада 2017 18:14

Вертикальна ферма Plenty прогодує 180 тисяч осіб


Стартап Plenty, що отримав $200 млн додаткового фінансування, відкриває другу вертикальну ферму в передмісті Сіетла у США.

На фермі площею 30 480 м2 будуть виробляти близько 2000 тонн овочів щорічно – цього достатньо, щоб нагодувати 180 000 чоловік, пише Business Insider.

Зараз Plenty вирощує овочі під світлодіодними лампами на багатоярусних шестиметрових полицях. Ферма не займає жодного метра родючих земель й поміщається в ангарі. Технологія називається «внутрішнє вертикальне сільське господарство». Методика не вимагає пестицидів, сонячного світла і ґрунту. Урожай у невеликих закритих приміщеннях можна збирати цілорічно, передає Хайтек.

Для пересадки саджанців стартап використовує роботів Schleppers. Крім того, у компанії є невиробничий об’єкт у Вайомінгу, де фахівці Plenty шукають нові способи вирощування 300 сільськогосподарських культур.

Нова ферма офіційно відкриється навесні 2018 року. На ній вироблятимуть 15 видів зелені, полуницю, помідори і кавуни.

Plenty має намір відкрити вертикальні ферми з площею грядок більше 9 000 м2 в кожному великому місті світу. Компанія веде переговори з 15 країнами і керівниками найбільших торгових мереж.

Активи компанії оцінюють в $226 млн.

Раніше Landlord повідомляв, що ферма Plenty може давати в 350 разів більше врожаю, ніж звичайний город. При цьому вона використовує лише 1% води.

Ще немає новин у цій стрічці ...