Новини    21 березня 2023 17:38

Велика Британія підписала історичну угоду з Україною про цифрову торгівлю

Україна стала другою країною світу, котра підписала угоду про цифрову торгівлю з Великою Британією

20 березня Велика Британія підписала ключову угоду про цифрову торгівлю з Україною, яка підтримає економіку країни та значно посилить британсько-українські торговельні та інвестиційні відносини. Про це повідомляє пресслужба британського уряду. Міністерка бізнесу та торгівлі Кемі Баденох заявила, що підписана угода відкриває шлях до нової ери сучасної торгівлі між Великою Британією та Україною.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, завдяки підписаній угоді Україна отримає гарантований доступ до фінансових послуг, які мають вирішальне значення для відновлення країни, завдяки спрощенню транскордонних потоків даних.

Український бізнес також зможе ефективніше та дешевше торгувати з країною за допомогою електронних транзакцій, електронних підписів та електронних контрактів.

Раніше у Мінцифри заявляли, що Україна стане другою країною світу, що підпише угоду про цифрову торгівлю з Великою Британією.

Нагадаємо, Україна та Велика Британія юридично закріпили скасування ввізних мит і тарифних квот у двосторонній торгівлі, підписавши відповідну угоду. Вона діятиме 12 місяців, але може бути продовжена за домовленістю між сторонами на новий термін.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про новий План відновлення України, який об’єднає країни світу: від США до Японії, від Австралії до Канади. Країни Європи готові демонструвати лідерство в цьому питанні.

Раніше Landlord повідомляв, що Європейська комісія запропонувала встановити спеціальні торгові маршрути між Польщею та Україною. Товари повинні переміщатися якомога легше в обох напрямках, щоб зменшити вплив війни на ланцюжок поставок сільськогосподарської продукції.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...