Новини    09 червня 2022 19:28

ВАР передала українським армійцям понад 250 пікапів для передових позицій

Днями 6 пікапів вже відправилися бійцям 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Понад 250 пікапів ВАР передала Збройним Силам України  з початку повномасштабного нападу росії на територію України. Про це повідомляє пресслужба ВАР.

“Забезпечити українських військових високомобільним транспортом. Таку мету поставили разом з аграріями, учасниками ВАР і  відразу почали її реалізовувати. З перших днів повномасштабної війни ми передали нашим захисникам більш ніж 250 пікапів, які потрібні для виконання бойових завдань. Для боротьби з окупантами. Для захисту України”,  – зазначив очільник ВАР Андрій Дикун.

Днями 6 пікапів відправилися бійцям 36-ї окремої бригади морської піхоти. Залізні коні вже сьогодні допомагають нашим військовим на передовій.

У ВАР подякували всім аграріям, які допомагають нашим військовим.

“Вдячні кожному учаснику ВАР, хто попри труднощі, долучився до нашої спільної ініціативи щодо забезпечення військових автомобілями. На цьому зупинятися не збираємося! Продовжуємо нашу гуманітарну місію! Працюємо разом задля перемоги!”, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Мінсоцполітики та “Сільпо” співпрацюватимуть для забезпечення гуманітарною допомогою людей з вразливих категорій. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики у Facebook.

Раніше Landlord повідомляв, що Premier Food скоротила асортимент заради забезпечення продуктами волонтерів та армії.

Кабінет міністрів готується до чергової хвилі скорочення видатків для консолідації коштів на потреби армії в умовах воєнного стану. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, передає ЕП.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...