Новини / Технології     15 грудня 2018 09:03

Вантажоперевезення зі швидкістю 900 км/год. У Швейцарії випробують Hyperloop

У Швейцарії збудують перший у Європі випробувальний трек Hyperloop. Він буде використовуватися для дослідження надвисокошвидкісного вакуумного наземного транспорту.

Про це повідомляє The Local.

Реалізовуватимуть проект некомерційна дослідна установа EuroTube у партнерстві із SBB (Швейцарська федеральна залізниця). Трасу прокладуть у кантоні Вале.

Читайте: Китайці відправили на Місяць картоплю та насіння різушки Таля

Тестова лінія буде схожа на велику вакуумну трубу. Максимальна швидкість руху по ній становитиме 900 км/год, хоча теоретично капсули можуть переміщатися по трасі зі швидкістю до 1100 км/год. SBB повідомляє, що вакуумні умови в трубі забезпечують не лише велику швидкість, а й енергоефективність руху.


Концепція транспорту з повітряним тиском далеко не нова, проте зараз отримала потужний поштовх для розвитку, оскільки підприємець і винахідник винахідник Ілон Маск розробив концепцію Hyperloop Alpha для надшвидкого поїзда з вакуумною та магнітною левітацією.

Landlord раніше публікував власне інтерв’ю з директором «Маскіо-Гаспардо Україна» Дмитром Давиденком, в якому він розповів, як збирається за допомогою новітніх технологій допомогти вітчизняним аграріям вийти на якісно новий рівень.

Відео: The Local

Читайте також