Новини    17 грудня 2020 15:35

Валерій Кисіль став новим генеральним директором «Август-Україна»

До призначення Валерій Кисіль обіймав посаду виконавчого директора ТОВ «Август Україна», а загалом на керівних посадах компанії працював з червня 2015 року

Компанія «Август-Україна», один із відомих гравців вітчизняного агрохімічного ринка, змінила керівника. 16 грудня на посаду генерального директора був призначений Валерій Станіславович Кисіль, який до цього обіймав посаду виконавчого директора компанії. Про це «Август-Україна» повідомила на своїй сторінці Facebook.

Зазначено, що Валерій Кисіль має більш ніж 15-річний досвід роботи в аграрній сферіі пройшов шлях від агронома по захисту рослин до керівної посади. У 2006 році закінчив Національний Аграрний Університет та здобув ступінь магістра на факультеті «Захисту рослин». До приходу у «Август Україна» отримав досвід роботи в міжнародних та українських компаніях – навички продажів та переговорів, планування та аналітики, управління компанією та агрономічною службою.

Як стверджує Валерій Станіславович, «сьогодні агросфера перебуває в стадії розвитку, багато вже зроблено, але весь потенціал ще не розкрито. Успішні аграрії з досвідом роботи та знанням мають шанс позитивно вплинути на формування та розвиток сфери».

ЧитайтеПідсумки сезону: понад 65 млн т зерна і 8 млн га озимих посівів

На ринку засобів захисту рослин України білоруські препарати «Август» вперше з’явились у 2003 році. На сьогодні портфоліо продукції «Август» охоплює понад 50 позицій. За результатами останніх сезонів, продукція «Август» входить в ТОП-10 лідерів на вітчизняному ринку ЗЗР. Виробництво препаратів здійснюється у Білорусі на заводі «Август-Бєл».

Нагадаємо, раніше Landlord  повідомляв про те, що у державному бюджеті України на програми підтримки АПК закладено 4,5 млрд грн.

Фото: Facebook

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...