Новини / Логістика     31 липня 2022 18:57

В Укрзалізниці планують зрівняти вантажні тарифи

УЗ не планує загального підвищення рівня вантажних тарифів в межах реалізації цієї реформи

АТ “Укрзалізниця” готує зміни щодо зближення тарифних класів у вантажних перевезеннях. Про це повідомив член правління акціонерного товариства Вячеслав Єрьомін під час засідання Експортного офісу в Києві 26 липня, інформує Rail.insider.

“Планується доведення до ума та спрощення процедури тарифоутворення. Не знаю, коли це станеться. Ми готуємо зараз документи. Планується зробити тариф єдиним незалежно від того, який це вантаж. Плануються певні коефіцієнти, які будуть збільшувати, або зменшувати вартість перевезення. Наприклад, при маршрутизації коефіцієнт зменшення, небезпечні вантажі або негабарит – збільшення. Буде один зрозумілий прозорий тариф не залежно від вантажу”, – повідомив керівник вантажного напрямку УЗ.

Відповідаючи на запитання вантажовідправників, він відзначив, що УЗ не планує загального підвищення рівня вантажних тарифів в межах реалізації цієї реформи.

“Ми для себе підвищення в цьому плані не плануємо. Для нас це буде з нульовим фінансовим результатом. Ми просто спрощуємо процедуру”, – наголосив Єрьомін.

Натомість він не відкидає, що після уніфікації для низьковартісних вантажів витрати на перевезення можуть збільшитись, а для високовартісних, навпаки скоротитись.

Нагадаємо, УЗ домовилась з польською компанією про нове постачання пального.

6 липня “Укрзалізниця” провела аукціони з розподілу зерновозів, що прямуватимуть на експорт. Ставки на торгах стали рекордними і сягнули 20,5 тис. грн/добу. Як розраховується термін використання вагона, за який сплачує клієнт, та що саме спричинило ажіотажний попит на експортні перевезення розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов.

Landlord раніше повідомляв, АТ “Укрзалізниця” спільно з Нацполіцією встановили що 434 залізничні вагони в Україні належать російським компаніям.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також