Новини    15 березня 2018 16:32

В Україні з’явились шахраї, які працюють від імені ПАТ «Аграрний фонд»


В багатьох областях України працює компанія, яка використовує схожу назву з ПАТ «Аграрний фонд» та ошукує агровиробників. Про це йдеться у заяві ПАТ «Аграрний фонд» оприлюдненої на офіційному сайті товариства.

«Так, встановлено, що в багатьох областях України здійснює свою діяльність компанія з назвою, схожою з ПАТ «Аграрний фонд», яка пропонує сільгоспвиробникам широку лінійку мінеральних добрив та іншої сільськогосподарської продукції. В результаті, аграрії, сподіваючись придбати мінеральні добрива на вигідних умовах, перераховували частину коштів авансом на рахунок компанії, однак добрива так і не отримували», – йдеться у заяві.

У фонді закликали агровиробників купувати добрива ПАТ «Аграрний фонд» виключно в регіональних представництвах.

«ПАТ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 38926880) просить агровиробників бути уважними з вибором компаній, які продають мінеральні добрива, а також нагадує, що добрива від ПАТ «Аграрний фонд» можна придбати виключно в регіональних представництвах товариства в усіх областях України. Більша детальна інформація на сторінці mindobryva.agrofond.gov.ua», – попередили у ПАТ «Аграрний фонд».

Про підозру, щодо можливих шахрайських дій можна сповістити за номером 067 328 65 62

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...