Новини    07 березня 2018 11:03

В Україні вдвічі зросла кількість гривневих мільйонерів


Доходи у сумі понад 1 мільйон гривень, отримані протягом 2017 року, задекларували 742 особи. Це майже в два рази перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомили у Державній фіскальній службі України.

За даними ДФС, найбільша кількість таких осіб обліковується у Києві – 291 особа, або 40% від загальної кількості.

«Станом на 1 березня 2018 року громадянами подано майже  75 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 8,1 млрд. гривень, що на 2,1 млрд. гривень., або на 37% більше, ніж за аналогічний період минулого року», – звітують у Державній фіскальній службі.

Та додали, що найактивніше свої доходи декларують громадяни у Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та місті Києві. За даними декларацій громадянами визначені податкові зобов’язання до сплати самостійно з податку на доходи фізичних осіб в сумі  191,4 млн. грн. та військового збору – 31,0 млн. грн.

«Правом на отримання податкової знижки скористалися майже 20 тис. громадян. Це майже на 5 тис. осіб, або на 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Задекларовано до повернення податку на доходи фізичних осіб у сумі – 42,2 млн. гривень, що на 13,8 млн. гривень, або на 49% більше, ніж за минулий рік», – підрахували у ДФС.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...