Новини / Відновлювана енергетика / Зелена енергетика / Технології     30 січня 2018 13:10

В Україні створять фонд підтримки зеленої енергії


Цільовий фонд із фінансування підготовки «зелених» проектів в Україні планують створити в Україні. Про це повідомив голова Державного агентства з питань енергоефективності Сергій Савчук на своїй сторінці у Facebook.

З його слів, Фонд фінансування альтернативної енергетики в Україні запрацює за підтримки МЗС Фінляндії та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

«Ми вже тісно співпрацюємо у відновлюваній енергетиці з такими країнами світу, як Німеччина, Данія, Фінляндія. Разом із МЗС Фінляндії створюємо цільовий фонд із фінансування підготовки «зелених» проектів в Україні. Обсяг фонду становитиме 6 млн євро», – написав голова агентства.

Савчук відзначив, що у 2017 р. інвестиції у відновлювану енергетику у всьому світі сягнули $333,5 млрд. Майже половину інвестицій – $160,8 млрд, спрямовано на проекти сонячної енергетики. Другою за обсягом залучених інвестицій стала вітроенергетика – $107,2 млрд.

«Статистичні дані доводять непохитний світовий тренд – широкомасштабний розвиток «чистої» енергетики заради вирішення питань енергозабезпечення громад, досягнення енергонезалежності, а також зменшення шкідливих викидів та збереження навколишнього середовища. Україна також слідує цій тенденції, створюючи сприятливі умови для залучення «зелених» інвестицій та роботи бізнесу у цій сфері», – додав Сергій Савчук.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також