Новини    13 липня 2018 15:07

В Україні працюють над створенням електронного кабінету власника тварин


Між членами Асоціації «Свинарі України» та представниками Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», досягнуто домовленість щодо спільної роботи над функціоналом електронного кабінету власника тварин, який значно спростить роботу з реєстрації тварин для свиногосподарств, а також щодо проведення спільної роз’яснювальної роботи серед власників господарств, які займаються розведенням та утриманням свиней в Україні. Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Зазначається, що створення електронного кабінету власника тварин в Єдиному державному реєстрі тварин зменшить документообіг та оптимізує час внесення даних.

Участь у заході взяли Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок, віце-президент Асоціації «Свинарі України» Оксана Юрченко та представники бізнесу.

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок наголосив, що для досягнення основної мети впровадження ідентифікації та реєстрації поголів’я свиней в Україні – контролю за переміщенням тварин по території країни і під час їх експорту або імпорту, а також забезпечення епізоотичного благополуччя території України щодо особливо небезпечних хвороб свиней – необхідна взаємодія всіх зацікавлених сторін: як господарств, так і Адміністратора Реєстру тварин. Від відзначив, що Асоціація «Свинарі України» відіграє важливу роль як зв’язуюча ланка, здатна забезпечити таку взаємодію державних органів і громадськості, бізнесу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...