Новини    13 червня 2018 13:11

В Україні намолочено перші 14,7 тисяч тонн зерна


Станом на 12 червня в окремих районах південних областей України стартували збиральні роботи ранніх зернових та зернобобових культур. Намолочено перші 14,7 тисяч тонн зерна з 5,1 тисячі га при середній врожайності 29,1 ц/га. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики т продовольства України.

За словами першого заступника міністра Максима Мартинюка, початок жнив у цьому році ранній ніж у середньому за остані роки.

«Цей сезон від початку був доволі нетиповим. Релевантні прогнози врожайності будуть доступні ще не скоро, однак, виходячи із поточного стану посівів та близької до ідеальної перезимівлі озимих культур, ми зберігаємо прогноз врожаю в форматі «60 млн тонн +», –  повідомив він.

За даними Мінагрополітики, жнива стартували в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, де почалося збирання озимого ячменю та гороху. У Херсонській області зібрали 6,3 тис. тонн ячменю з 2,3 тис. га, в Одеській – 3,8 тис. тонн з 1 тис. га та у Миколаївській – 4,6 тис. тонн з 1,8 тис. га.

Також у Миколаївській області намолочено перші 300 тонн гороху з площі 100 га. Всього ранні зернові та зернобобові культури у 2018 році планують зібрати з 9,6 млн гектарів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...