Новини    10 лютого 2018 08:21

В Україні хочуть створити криптовалюту під майбутній врожай


Українські фермери виходять на ринок криптовалют. Про новий рівень у фінансовій системі замислились садівники.  Про це повідомив президент холдингу Internet Invest Group та консалтинговий директор клмпанії “Ольшанський і партнери” Олександр Ольшанський, пише «Агро-Центр».

За його словами, садівники випускатимуть токени на майбутній урожай та розміщуватимуть їх на ICO.

«Нещодавно до нас звернулася сільськогосподарська компанія. Вони хочуть випустити токени на майбутній урожай. Оскільки вони займаються не зерновими кульутарми, садівництвом, то і бізнес-цикл тут довший. Тому їм потрібні значні стартові інвестиції, щоб висадити сади. Покупці токенів матимуть права на яблука, які в цих садах виростуть», — повідомив Олександр Ольшанський.

Та пояснив, що ICO (Initial Coin Offering) — це первинне розміщення токенів. Токени, за своїм призначенням схожі на цінні папери у реальному житті.

«Але цінні папери бувають різні. Наприклад, акції. Випускати чи купувати токени-акції досить ризиковано. Тому що якщо ви купуєте такі токени, то потрібен хтось, хто зможе забезпечити захист прав у випадку їх порушення. У реальному житті цим займається держава. А у криптосвіті такого арбітра немає, звернутися ні до кого», — розповів експерт.

Він зазначив, що зараз популярні utility token. Вони являються правами на отримання послуг чи товарів.

Олександр Ольшанський додав, що кожен токен — це посилання на закодований договір, смарт-контракт. Із самого початку в документації ICO обговорюються умови цього контракту, за яких умов він виконується. Механізм виконання закладений у сам токен — компанія не може відмовитися від його виконання.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...